پیغام کوتاه


فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا عضو شويد.

وضعیت مدیران

         عماد    مدیر اصلی

پربازدیدترین تصاویر

  گزارش افتتاحیه ی نمایندگی پورشه در تهران به همراه مصاحبه اختصاصی با آقای آدریان مشایخی قائم مقام مدیر عامل شرکت معین موتور .....       

آلمانی مغرور هم به ایران آمد


نویسنده و عکاس:آقای بهزاد بهاری راد

شرکت معین موتور نماینده فروش محصولات پورشه در ایران در کیلومتر 11 جاده مخصوص احداث کرده است . این نمایندگی با محیطی بسیار زیبا در مساحتی بالغ بر 12000 متر مربع که بنای آن به تنهایی 8000 متر مربع است ، طبق تائید خود کمپانی پورشه ساخته شده است . ساختمان اصلی شامل سالن نمایشگاه ، سالن سرویس آمادگی خدمات رسانی به 10 اتومبیل را دارد و با افزایش فروش شرکت و بازار تقاضا این رقم بالاتر می رود . اتاق معاینه فنی فوق پیشرفته پورشه نیز آماده خدمات رسانی به مشتریان است .
مراسم روز افتتاحیه با پذیرایی از میهمانان آغاز شد . این پذیرایی به همراه موزیک زنده و نور پردازی ویژه در کنار چهار مدل از نمونه های عرضه شده در ایران یعنی ,911 کایمنS، باکستر ، و کاین که در سالن اصلی قرار گرفته بودند بسیار دلچسب بود میهمانان در بدو ورود به محل پارکینگ احتصاصی راهنمایی میشدند و از آنجا با تعداد زیادی پورشه کاین به مقابل فرش قرمز ورودی مراسم منتقل میشدند و بدین ترتیب سواری یک پورشه را در همان ابتدا تجربه میکردند.
اما گل سر سبد پورشه در روی صحنه ای که برای سخنرانی اماده شده بود در زیر پارچه ای سفید پنهان شده بود . پس از حدود یک ساعت تمامی میهمانان و سران اصلی پورشه در مراسم حاضر شدند . همه به تماشای مدل های زیبای پورشه مشغول بودند و با یکدیگر در مورد این برند تازه وارد و خوش نام گفتگو می کردندبعد از پذیرایی نوبت به سخنرانی رسید .آقای ادریان مشایخی قائم مقام مدیر عامل شرکت معین موتور پس از معرفی خود و تشکر از حضور میهمانان ، آقای معین بهبهانی رئیس هیئت مدیره معین موتور را دعوت به سخنرانی نمود ، ایشان نیز پس از توضیح جالب در مورد انگیزه شان برای افتتاح این نمایندگی ، در مورد اطلاعات کلی از ساخت نمایندگی صحبت کردند . سخن رانی آقای بهبهانی توسط آقای مشایخی به انگلیسی ترجمه شد. آقای آندرس آفرمن، معاونت کل فروش بین الملل کل پورشه آلمان سومین نفری بودند که برای سخنرانی به پشت تریبون دعوت شدندآقای افرمن با چند جمله ان هم به زبان فارسی ابراز خرسندی خود را برای افتتاح این نمایندگی و حضور در این مراسم ابراز کرد ، اما دوباره مجبور به صحبت کردند به زبان انگلیسی شد که توسط آقای مشایخی به فارسی ترجمه می شد. ایشان در ادامه به این مطلب اشاره کردند که در افتتاحیه های زیادی شرکت کرده اند ، اما  شور و اشتیاق و پتانسیل این افتتاحیه او را مجذوب این مراسم کرده است . آقای آفرمن گفت : ایران در نقشه فروش پورشه نقطه سفیدی بود که دوسال پیش با برنامه ریزی قبلی تلاش خود را در ایجاد این نمایندگی شروع کردیم و امروز با دیدن این فضای زیبا و استاندارد بسیار خوشحالیم که نمایندگی خود را به دست افراد توانمند و لایقی داده ایم . وی گفت که ما پورشه ای ها به نحوهء ارائه خدمات در ایران افتخار می کنیم ، به پورشه خوش آمدیدپس از آن  آقای افرمن به همراه آقای بهبهانی روبان افتتاحیه نمایشگاه را بریدند و پس از نمایش فیلم کوتاهی در مورد محصول لوکس و زیبای خانوادگی پورشه ،یعنی پانامرا ، از نمونه    4S  ( چهار چرخ متحرک) آن که به رنگ سفید بود پرده برداری کردندپس از سخنرانی میهمانان به بازدید از پانامرا 4S و همچنین ساختمان تازه تآسیس مرکز پورشه تهران دعوت شدند. ضمناً امکان ثبت نام برای رانندگی آزمایشی نیز وجود داشت، 
این نمایندگی همه روزه از ساعت 9:30 تا 19:30 جمعه ها از 10:00 تا 18:00 باز است.
تعمیرگاه نیز همه روزه از 8:30 تا 17:00 و پنجشنبه ها از 8:30 تا 12:30 آماده پذیرش مشتریان میباشد.


در طی گفتگو با آقای آدریان مشایخی ، قائم مقام مدیر عامل محترم نمایندگی پورشه در ایران به چند سوال که در میان دوستداران خودرو در مورد واردات  پورشه به ایران  بسیار مطرح شده است پرداختیمال اول در مورد نحوه دریافت نمایندگی بود که اطلاعات موجود خبر از شرطی بودن واگذاری نمایندگی و تسلط نمایندگی دبی بر نمایندگی ایران بود ، آقای مشایخی در این مورد توضیح داد که کمپانی اصلی پورشه در سطح جهان چند دفتر منطقه ای دارد که نظارت بر نمایندگی های کشورهای ان منطقه را بر عهده دارد و در خاورمیانه این دفتر در دبی واقع شده است و نظارت بر نمایندگی دبی نیز خود تحت نظر این نهاد استنمایندگی ایران بصورت یک نمایندگی مستقل است و مانند تمام نمایندگی های جهان تحت نظارت و تائید دفتر نمایندگی منطقه ای است .
- آقای مشایخی در خصوص سوال دیگر ما که در مورد نحوه واردات اتومبیل پورشه بود و این که خبر ها حاکی از این بود که اتومبیلها ار مرز آبی و از دبی وارد می شوند پاسخ داد:ولا ما اصلا واردات آبی نداریم ! تمامی مدل های پورشه با کامیون و از خود شرکت تولید کننده وارد ایران می شوند . این اتومبیل ها مستقیما به محل گمرک اختصاصی پورشه که در طبقه زیرین نمایندگی ساخته شده است انتقال داده می شوند، این برنامه جهت امنیت بیشتر اتومبیل ها از مسائل حاشیه ای گمرک کشور در نظر گرفته شده استسوال بعدی در خصوص عرضه مدل های دیگر مانند GT2، کاین S ، 911 توربو و کاررا GT بود .
آقای مشایخی در جواب این سوال گفت : مدل های عرضه شدهء کنونی مجوز های لازم را در خصوص آلایندگی و قوانین موتوری کشور دریافت کرده اند . البته در مدلی مانند کاین S مشکلی در مورد 8 سیلندر بودن آن نبود ، این اتومبیل تنها از پس مقررات مصرف سوخت خودروهای وارداتی بر نیامد  سوال بعدی ما در خصوص نحوه گارانتی و خدمات به مشتریان بود .آقای مشایخی گفت : تمامی مدل های عرضه شده توسط شرکت معین موتور دارای گارانتی می باشد . این اتومبیلها می توانند از تمامی خدمات مجموعه از قبیل خدمات تعمیرگاهی ، سرویس و کلوپ پورشه استفاده کنند تمامی اتومبیل های دیگر که بصورت شخصی از کشور های دیگر وارد شده اند نیز می توانند از خدمات این مجموعه استفاده کنند ، حتی می توانند گارانتی شرکت معین موتور را خریداری نموده و از امتیاز های آن برخوردار شوند آقای مشایخی در ادامه به توضیح دیگری در خصوص قیمت نمونه های وارد شده توسط شرکت معین موتور در برابر نمونه های وارد شده توسط اشخاص اشاره کرد و گفت : برخلاف برند های دیگر که نمونه های وارد شده توسط اشخاص کمی ارزانتر از مدل های وارداتی شرکت ها در می آید قیمت های پورشه های وارداتی توسط این شرکت از مدل هایی که خود اشخاص وارد کشور می کنند کمتر می شود چه رسد به آنهایی که به قصد تجارت اقدام به واردات خودرو می نمایند. همچنین اگر آن اشخاص قصد استفاده از گارانتی این شرکت را داشته باشند ، قیمت تمام شده اتومبیلشان برای آن ها بیشتر خواهد شدقائم مقام مدیر عامل محترم پورشه ابراز خرسندی می کرد که پیش بینی سقف فروش سالانه به 500 دستگاه می رسند ، البته ایشان پتانسیل ایران را برای واردات و عرضه ، بیش از این ارقام می داند ، اما باید توان کمپانی پورشه برای تولید و صادرات بیش از این ارقام را نیز در نظر گرفت.


ارسال شده در مورخه : شنبه، 9 مرداد ماه، 1389 توسط pouya  پرینت
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

saeed_PS ,1992 ,Doublex ,SaMaN_tHe_RoCkEr ,Carreras ,moshtagh ,sadeqjun 

مرتبط باموضوع :

 mitsubishi eclipse  [ يكشنبه، 16 اسفند ماه، 1388 ] 6643 مشاهده
 kawasaki vulcan voyager vs honda goldwing  [ شنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1389 ] 6388 مشاهده
 RC CARS  [ جمعه، 12 آذر ماه، 1389 ] 6762 مشاهده
 Mitsobishi Eclipse GT  [ دوشنبه، 4 مرداد ماه، 1389 ] 7563 مشاهده
 GozarMovaghat part2  [ سه شنبه، 3 اسفند ماه، 1389 ] 20736 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب