پیغام کوتاه


فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا عضو شويد.

وضعیت مدیران

         عماد    مدیر اصلی

پربازدیدترین تصاویر

بعد از اتمام مسابقات دریفت و قهرمانی آقای شهاب پیشانیدار برای تهیه یک مصاحبه اختصاصی با قهرمان دریفت ایران و خاورمیانه به هتل هما محل  اقامت دادو رفتیم.......

مردان دریفتبرای دیدن عکسها کلیک کنید  Click Here to View Pictures

 

مصاحبه با شهاب

لطفا خودتون رو برای علاقه مندان به سایت گذر موقت معرفی کنید.

با سلام من شهاب پیشانیدار هستم متولد 25 آذر سال 1365

از چه سالی وارد ورزشهای موتوری شدی.

اولین بار در سال 83 و در مسابقات اسلالوم شرکت کردم که از بین 45 شرکت کننده نفر سوم شدم.از سال 83 به بعد تو خوزستان در تمام کلاس ها شرکت کردم و همیشه با اختلاف اول می شدم.در سال 84 در اولین رالی کشور با یه پراید هاچ بک سبز مدل 73 شرکت کردم که نرسیده به خط پایان شاسی ماشین کامل شکست.در سال 85 هم تو مسابقات رالی شیراز با هاچ بک دوستم شرکت کردم که تو اون مسابقه چهارم شدم.. با همین هاچ بک در مسابقات رالی تهران شرکت کردم که با اختلاف 1 دقیفه ای اول شدم.

چرا پارسال با 405 اما امسال جنسیس.

پارسال ماشینه بهتری گیرم نیومد چون وقت کم بود.و چند نفری هم پارسال با دیفرانسیل جلو شرکت کرده بودند که می گفتن ساده تره.اما امسال دقیقا 4 روز قبل از مسابقه مدیریت محترم کارواش همامی حر در اهواز فقط برای این مسابقه خودروی جنسیس رو در اختیار من گذاشتند که همین جا ازشون تشکر می کنم.

تو مسابقه دریفت رقیبای اصلیتو کیا می دونستی.

رده 1 تا 12 رقیبان خوب و سختی بودند و همین مسابقه رو شیرین کرد.آقایان جعفری و همتیان پارسال مقام های خوبی آوردند و همین ها رقیبان اصلی من بودند.

واما حرف آخر.

خدا رو شکر میکنم که به این جا رسیدم.از پدرم تشکر می کنم که حامی من بوده و از دوستانم تشکر می کنم که پا به پای من تا این جا اومدند.این حرف کل شرکت کنندگان موتوری تو ایرانه که سازمان ها اسپانسر بشن و رسانه ها هم پوشش خبری بدن چون این ورزش مثل فوتبال طرفدار داره.در آخر هم از حمایت ها و زحمت های آقایان خیاطین وجوانمردی که در چند سال اخیر حامی من بودند تشکر و قدر دانی می کنم.

به امید قهرمانی جهان ،هیچ چیز دست نیافتنی نیست.

 

 

 مصاحبه با دادو

لطفا خودتون رو برای طرفداران سایت گذر موقت معرفی کنید.

با سلام من عبدو فقالی ، ملقب به دادو هستم.و در خوانواده ای به دنیا اومدم که در زمینه ورزش های موتوری فعال بود.پدرم ماشین های ریس رو برای مسابقات آماده می کرد پس رانندگی و مسابقه دادن تو خون من بود.و در سن 19 سالگی اولین بار در مسابقات شرکت کردم و در اون مسابقه تونستم مقام سوم رو کسب منم.پس استعدادشو داشتم.

چرا ردبول رو انتخاب کردین.

اولین بار ردبول سراغ من اومد و در سال 2001 کار خودم رو با ردبول شروع کردم و ورزشکار ردبول شدم.و 12 ساله که ردبول اسپانسر منه و تا الان 60 تا مقام بین المللی دارم.البته از سال 2008 ایده برگزاری مسابقات ردبول از من بود و سازماندهی آن با من است و هیچ نقطه پایانی برای برگزاری مسابقات وجود ندارد.

آینده دریفت ایران رو چطور میبینی.

صادقانه بگم ورزش های موتوری خیلی در ایران قدمت ندارند.ولی من خیلی تحت تاثیر ماشین ها و نحوه ی سطح بالای دریفت در ایران قرار گرفتم.این نشون میده راننده ها مسابقات را جدی گرفتند.توانایی فنی که من در 3 ماشین اول دیدم بی نظیر بود.

مسابقات دریفت امسال نسبت به سال گذشته در ایران چطور بود.

ردبول و مسابقات اون در تمام کشورها داره محبوب می شه و در واقع بهترین شاهد و گواه این داستان تعداد تماشاچیان ،پوشش خبری خوب و توجه بیشتر شرکت کنندگان به مسابقه می باشد.

نظرتون راجع به شهاب پیشانیدار.

استعدادی که شهاب امروز نشون داد می تونه جزو 3 نفر اول  در مسابقات لبنان باشه.شهاب باید یه ماشین بهتر بگیره چون با جنسیس اتوماتیک نمی تونه استعدادشو نشون بده.من تو لبنان بهش کمک می کنم یه ماشین خوب بگیره و باید یاد بگیره انگلیسی و عربی حرف بزنه.

چرا مسابقه سخت تر از پارسال بود آیا شما نگران نبودید که شرکت کننده ها نتونن مسیر مسابقه رو به خوبی طی کنند.

پیست آزادی خیلی عریضه و امنه پس بدترین اتفاق تموم شدن لاستیک ها بود که اتفاق افتاد.و تماشاچیان با مسیر حرکت خیلی فاصله داشتند و امنیت بالا بود.

از بین 3 نفری که اومدن اول شما می خواستین به خاطره اتفاقی که پارسال برای نادر پیش اومد یه شانسه دیگه به نادر بدین درسته.

چون مسابقه خیلی راحت پیش رفت من دیدم بعد دور دوم ما وقت داریم پس من این شانس رو به همه دادم نه نادر.

پارسال شما شهاب رو چطور دیدید.

پارسال همه تحت تاثیر شهاب قرار گرفته بودند چون یه ماشین دیفرانسیل جلو بود(405) و خیلی خوب تونست ماشینو کنترل کنه .و همه ما می خواستیم ببینیم با یه ماشین دیفرانسیل عقب هم می تونه این کارو انجام بده یا نه که تو مسابقه دیدیم محشر بود.

استعدادی که شهاب داره مثال زدنی چون خیلی جوونه و اگه بخوام مقایسش بکنم با سلمان از بحرین اون 10 ساله که تو این کاره و من این استعداد رو تو ایران لبنان و عربستان سعودی دیدم و مطمئنم با این که دومین دوره مسابقات تو ایران بود در سال های بعدی با استعداد های بیشتری مواجه می شویم.

واکنش آدم هایی که تو پیست سوار ماشینتون کردین چی بود.

خیلی سخته برای کسایی که تا حالا سوار ماشین دریفت نشدن تو 500 متر اول همشون شوکه میشن و میترسن.این خیلی تجربه خوبیه شاید برای سال دیگه چند نفر از بین تماشاچیان انتخاب کنیم.

 

صحبت های دادو با شهاب

شهاب حست چیه؟خیلی خوشحالم.دوست داشتم زبونه همو می فهمیدیم تا حرفای تو دلمو راحت تر می گفتم.

دادو:پس باید یاد بگیری انگلیسی یا عربی حرف بزنی. من دارم فکر می کنم برای تو یه جنسیس دنده ای یا یه bmw  سرس 3 بگیرم مهمترین نکته اینه که 3 روز قبل از مسابقه باید لبنان باشی تا با هم تمرین کنیم.

شهاب:من تشکر می کنم ازت و امیدوارم اونجا بتونم موفق باشم

دادو:مطمئنم که می تونی به همین خاطر می خوام 3 روز زود تر بیای تا با هم تمرین کنیم.پارسال حرکاتت با پژو رو فکر کردم چون ماشینه ضعیفیه تونستی انجام بدی.ولی امسال با جنسیس خیلی خوب بودی.روز قبل از مسابقه وقتی دیدم تو مسیر سریع خیلی خوب دریفت زدی یه لبخند روی لبم اومد و مطمئن بودم که تو مسابقه اول می شی و نکته خیلی خوبی که داری و باید حفظش کنی ثباتته که باید همیشه حفظش کنی.

شهاب:مسیر مسابقه لبنان چه جوریه؟ دادو:حتما باید فیلم مسابقات پارسال رو ببینی مسابقات تو مسیر بسته و فضای باز انجام می شه و این تنها تفاوت مسیره.

شهاب:من هرچی سرعتم بالا تر بره کنترلم رو ماشین بیشتر می شه . دادو:منم این رو امروز دیدم.و مدل دریفت زدنت راه میری.(خنده)

شهاب:من میتسو بیشی و نحوه دریفت زدنتو دوست داشتم.یاد فیلم های کن بلاک افتادم ولی این خیلی بهتر بود چون کن بلاک بیشتر شبیه کارهای فتوشاپه.

دادو:و اما نصیحت آخر من به تو شهاب ، همیشه خودت باش و هیچ وقت مغرور نشو از خودت یه شهاب دیگه نساز.من هنوز همون دادوی 20 سال پیشم.همیشه فروتن باش.Drift king
ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 2 خرداد ماه، 1390 توسط pouya  پرینت
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

0000 ,amir_sab ,chakerz ,behzadi ,reza6334 ,SaBa_AMG ,hani ,mehdinit2009 ,matrix ,dlvboy ,hhjjkkll ,morison ,MEHTI ,pouya654 ,mohammadali1990 ,marmolakk ,x-speed ,javad25 ,iran18 ,paxtasubaro ,darkevil ,sinap ,watematson ,MAKUEEN ,sepehr-sepehr ,88887777 ,Lamborghini67 ,saeed_PS ,fazelr2011 ,yosef ,hiddenman ,1992 ,raminf ,faraz15 ,archlord2 ,roniz_214 ,SaMaN_tHe_RoCkEr ,Tiroll ,peymanpapa ,Carreras ,IDAVOOD ,kingeast ,DaNiElL ,diroozi ,keywan ,sadeqjun ,mohammad97 

مرتبط باموضوع :

 Tetis Import Gozar  [ چهارشنبه، 15 دي ماه، 1389 ] 27824 مشاهده
 The Middle East Motor Show  [ شنبه، 4 دي ماه، 1389 ] 13239 مشاهده
 Drift  [ سه شنبه، 27 ارديبهشت ماه، 1390 ] 230906 مشاهده
 DRIFT  [ سه شنبه، 20 ارديبهشت ماه، 1390 ] 1859908 مشاهده
 SLS AMG  [ جمعه، 10 دي ماه، 1389 ] 25780 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب