چرا سمند انقدر گرونه؟؟؟

مدير انجمن: Moderators

پستتوسط mobaraki18 » چهارشنبه اسفند ماه 4, 1389 10:30 pm

نخیر اینطور نیست حتی تو خیلی موارد امکانات و کیفیت اونا بیشتره و خیلی هاشون مثل سمند ایربگ دارن
نماد کاربر
mobaraki18
کابر خوب
کابر خوب

تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 23, 1389 12:00 am

پستتوسط bambos » چهارشنبه اسفند ماه 4, 1389 11:11 pm

شما خودروهای صادراتی رو از نزدیک دیدین؟پشتش نشستین که امکاناتشو چک کنین یا فقط شنیدین؟ خودروی رو که شما میگین نمیدونم به چی استناد کردین و میگین .اما ممکنه جز خودروهای سفارشی صادراتی باشه که در این صورت در کشورهایی که عرض کردم با هزینه نزدیک به 11 تا 12 تومن به فروش میرسه

خودرویی که دوستمون برای ترکیه گفتن هم تو ایران اپشن هاش قابل دسترسی هست و جز سمند های سفارشی هستش چه برای تولید داخل چه برای صادرات این اپشن ها به صورت سفارشی روی خودرو نصب میشه.اما نصب این اپشن ها به دلایلی نظیر مالیات بیت رهبری عوارض و مجوزهای دیگه که عرض کردم برای خود ایران در میاد نزدیک 20 میلیون تومن و برای صادرات 11 تا 12 میلیون تومن "اینکه به عنوان خودروی سفارشی بهمون قالب میکنن هم دوست من عرض کردم دلیل افزایش قیمت هارو.در صورتی که برای صادرات این افزایش قیمتها  و خرج های اضافه وجود نداره

اغلب خودروهای صادراتی نظیر پراید سمند 405 " 90% برای استفاده در ناوگان تاکسی رانی کشورهای عربی هستن چون اونا نیازی به استفاده خودروهای وطنی ما برای استفاده شخصی ندارن خودشون خودروهای درجه 1 بهتری رو دارا هستن با همین قیمت حتی کمتر نمونه ش تویوتا کمری و ماکسیما

اگه خط اخرو خونده باشین دلیلم رو برای بیان این صحبت گفتم.مجددا عرض میکنم به تناسب کارم و شغلم و ارتباطم با خودروسازهای داخلی و رفت امدم به کشورهای عربی و به دلیل اینکه از نزدیک شاهد قضیه هستم عرض کردم خدمتتون وگرنه چیزی از بیان این موضوع گیرم نیومد و نمیاد فقط خواستم اطلاعات درست و معتبری در اختیار دوستان باشه.برداشت شما محترمه همچنین نظرتون

شاید من دچار توهمم و کارم چیز دیگه ای هست و خودم بیخبر !

شاد باشید
آخرين ويرايش توسط bambos on چهارشنبه اسفند ماه 4, 1389 11:24 pm, ويرايش شده در 3.
نماد کاربر
bambos
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

تاريخ عضويت: شنبه آذر ماه 5, 1389 12:00 am

پستتوسط concept-x » چهارشنبه اسفند ماه 4, 1389 11:15 pm

Man moshakhasate samande torkie ro khundam,yakhchal(k inja male samande sefareshie),sensore barun,hands free bluetooth v hata tormoze aqabe disk rush nasb kardan,mage ma irania chemune k in chiza ro ya nadarim ya agaram darim b esme sefareshi ba qeymati gazaf andakhtan behemun :evil:
هرکجا هستم باشم,جاده مال من است!
نماد کاربر
concept-x
کابر قدیمی
کابر قدیمی

تاريخ عضويت: سه شنبه اسفند ماه 2, 1389 12:00 am

پستتوسط mobaraki18 » چهارشنبه اسفند ماه 4, 1389 11:23 pm

دوست عزیز معذرت می خوام حرف شما قبول ولی من تو سنندجم یه بار با یه بنده خدایی رو که از کردای عراق بود حرف زدم راننده همین تانکرهایی بود که سوخت میارن و میبرن بود اون میگفت که دقیقا همین سمند رو اونجا میفروشن ، شیشه عقب و جلو و آینه برقی و کولر و بخاری و ... . یه نوع هم فقط شیشه جلو برقی و  آینه دستی و بدون کولر ( همون سمند EL خودمون )
من از این جهت گفتم
در ضمن حدود دو سال پیش یه عکس از نمایشگاه خودرو عراق رو دیدم که سمند ال ایکس روش زده بود 8500 دلار
نماد کاربر
mobaraki18
کابر خوب
کابر خوب

پستتوسط bambos » چهارشنبه اسفند ماه 4, 1389 11:28 pm

من هم عرض کردم که خودرویی که رو که شما میگین سفارشی محسوب میشه یعنی منی که عراقی هستم سفارش دادم که همون سمند تولید ایران رو تحویل بگیرم یعنی با اپشن های داخلی قیمت هم گفتین 8500 دلار که به پول ما نزدیک 10 تومن در میاد درسته؟تازه دو سال پیش"

تفاوت قیمت 3 تا 4 میلیون تومنی این وسط چرا وجود داره هم عرض کردم به دلیل اینکه کارخونه مجبور به اخذ مجوزهای زیاد و همچنین واریز 800 هزار تومن به بیت رهبری هست این 4 میلیون اختلاف قیمت در این مورد هست وگرنه صحبت شما هم درسته وگرنه اگه من عراقی بگم یک دستگاه سمند میخوام و چیز دیگه ای نگم سمندی با مشخصاتی که در صفحه قبل عرض کردم به دستم میرسه وقتی اپشن هاشو اسم ببرم برای کارخونه ایرانی معنی سفارشی پیدا میکنه چون در قرار داد فی ما بین اینطوری در نظر گرفته شده.صحبت های شما هم تایید میشه

تمام صحبت من سر همینه.پس میبینیم که اختلاف چندانی که دوستان ازش حرف میزدن وجود نداره یا اینکه کیفیت صادراتی ها بالاتر و مال داخلی ها پایین تر هست
نماد کاربر
bambos
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

پستتوسط wave » پنج شنبه اسفند ماه 5, 1389 12:40 pm

جان من چرت و پرت نگین مردم اونجا خر نیستن که ماشینی مثل این آشغالو با کیفیت افتضاح 8ملیون بخرن اونجا با8 ملیون به اندازه مو های رو سرت ماشین هست
نماد کاربر
wave
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

تاريخ عضويت: سه شنبه دي ماه 6, 1389 12:00 am

پستتوسط mobaraki18 » پنج شنبه اسفند ماه 5, 1389 1:01 pm

8500دلار دو سال پیش میشه حدود 8 میلیون
با حرفت موافقم که یه سری هزینه به عنوان بیت رهبری و طلاب و ... تو ایران میکشن رو ماشین
واقعا که ..................
نماد کاربر
mobaraki18
کابر خوب
کابر خوب

پستتوسط mandana » پنج شنبه اسفند ماه 5, 1389 3:55 pm

gholhak نوشته است:Soroush-ZR1:چون ایرانیا احمقن
موافقم

منم موافقم :twisted:

نماد کاربر
mandana
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

پستتوسط fisker » پنج شنبه اسفند ماه 5, 1389 6:08 pm

mandana نوشته است:
موافقم

بابا دمتون گرم!!!!!
:(  :(  :(  :(

نماد کاربر
fisker
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: پنج شنبه مرداد ماه 6, 1389 12:00 am

پستتوسط mehdinit2009 » پنج شنبه اسفند ماه 5, 1389 6:14 pm

mandana نوشته است:
موافقم

خواهشا جمع نبندین!!!!   من که به عاقل بودنم اطمینان دارم!!!! شما (که اسم نمیبرم ) رو نمیدونم

وقتی با انگشت کسی رو نشون میدی فراموش نکن که سه تا از انگشتاتو به سمت خودت گرفتی
تازه فهمیدم چرا جهان سومی هستیم!!!! بخاطر.......
نماد کاربر
mehdinit2009
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 21, 1388 12:00 am

پستتوسط navid_SS » جمعه اسفند ماه 6, 1389 3:27 pm

کلا خون آلودتونو کثیف نکنید .

چو ایران نباشد تنم واژگون  :arrow:
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت / ورود

محمد شریف زاده

Navid_ir