ماکسیما یا مگان؟؟؟؟؟کمممممممک

مدير انجمن: Moderators

Re: ماکسیما یا مگان؟؟؟؟؟کمممممممک

پستتوسط arash_K » سه شنبه ارديبهشت ماه 10, 1392 12:01 pm

slr2011 نوشته است:سلام
من باشم مگان میخرم چون به نظرم  ماشینه جوان ترییه نسبت به ماکسیما......
ماکسیما وا3 سن و سال داراست......
خواهش میکنم اینقدر مصرف سوخت رو مطرح نکنید دوستان ، طرف میخواد مگان یا ماکسیما بخره بعد شما مصرف سوخت رو مطرح میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میدونی این تاپیک ماله چندوقت پیشه>؟؟؟؟؟
کاش اول تاریخشو میخوندی بعد اینقدر حرص و جوش میخوردی
arash_K
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

تاريخ عضويت: شنبه مهر ماه 9, 1390 11:29 am

پستتوسط rayham1369 » يکشنبه خرداد ماه 21, 1396 11:40 am

porsche نوشته است:ماکسیما صدی 17 میسوزونه اصلا به درد نمیخوره

کی آخه همچین حرفی رو زده ماکسیما صدی 10 مصرف سوختشه من از سال 87 هم ماکسیما داشتم وهم مگان،از همه لحاظ ماکسیما سر تره اگر صدی 25 هم بسوزونه بازم ماکسیما میخرم چون صندلی ها مبلمان دال خودر ،موتور و فنی خودرو،خرابی کمتر ،کابین بزرگتر و جادار تر،شتاب بسیار بالاتر و.... از همه نظر ماکسیما رو ترجیه میدم،دلیل این که ماکسیما 88 رو فروختم و مگان خریدم مشکل مالی بود که بعدش پشیمون شدم و مگان رو فروختم وماکسیما 82 خریدم بازم سرتر و بی خرج تر از مگان وسرتر از مگانه
rayham1369
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد ماه 21, 1396 11:33 am

پستتوسط rayham1369 » يکشنبه خرداد ماه 21, 1396 11:55 am

lamborghiniaventador نوشته است:عزیزم هر کی گفته مگان اندازه لاستیک های ماکسیما می ارزه به گور خودش خندیده مت خودم پنج ساله که مگان دارم البته برادرم دو ساله که ماکسیما خریده ماکسیماغیر از موتورش هیچیش از مگان سرتر نیست موتور مگان 2000یعنی انرژی تولیدی موتورش230اسبه بخاره ولی ماکسیما با موتوره سه هزارش270اسب بخار انرژی تولید مبکنه در ضمن من تو اتوبانه تهران به قم با برادرم کورس گذاشتم شتاب مگان خیلی از ماکسیما بهتر بود و تا سرعت210 مگان جلوتر بود ولی به خاطره40اسب بخار اضافه ماکسیما زد جلو و ام امکاناتش سیستم تهویه اتوماتیک- گیربکس چهاردنده اتوماتیک البته این امکانات که میگم ماله5سال پیشه که من خریدم الان خیلی عوض شده خب میگفتم
سانروف-مانیتور-شیش تا کیسه هوا-سیستم تعلیق مک فرسون-چهار چرخ ای بیاس-سیستم ای اس پی فعال-لاستیکاشم میشلنه اصل فرانسس که تا حالا آخ نگفته-پرده هایه درهایه عقب و شیشه عقب-سنسور نور -سنسورباران-دوربین دنده عقب-محفظه هایی در همه جای ماشین-صندوق بار407متر مکعب-خوابیدن کامل صندلی هایه ردیف عقب-گرمکن و سردکن صندلی جلو-کامپیوتر سفر-مثلا من تو جاده چلوس سر یکی از پیچاش با80تا سرعت پیچیدم حتی تایرهاشم بلند نشد چه برسه که چپ کنه مدل دندشم تیپترونیکه حالا قضاوت با خودته البته ماله من فرانسوی از دبی آوردمش اگر گیرت اومد از خارجیاش بخر وگرنه جدیداش تعریفی نیستن راستی ماله من صندلیاش چرمه سفیده موفق باشی همیشه عاقلانه تصمیم بگیر راستی داشت یادم میرفت کروزم داره بای
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

فیل ها هم پرواز میکنن
عضويت  / ورود

مگان هم 230 اسب بخار انرژی تولید میکنه
عضويت  / ورود

راستی ماکسیما هم اگر موقع خرید سفارش میدادی کروز کنترل داشت مثل ماکسیما قبلی خودم،داداش من نمیگم مگان بده،ماشین خوبیه ولی اصلا با ماکسیما قابل مقایسه نیست اصلا امکان نداره حتی بتونه پا به پای ماکسیما بره چه برسه به این که تا 210 جلوتر بره واقعا زشته این حرفا
عضويت  / ورود
rayham1369
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط rayham1369 » يکشنبه خرداد ماه 21, 1396 12:00 pm

ford123456 نوشته است:
lamborghiniaventador نوشته است:عزیزم هر کی گفته مگان اندازه لاستیک های ماکسیما می ارزه به گور خودش خندیده مت خودم پنج ساله که مگان دارم البته برادرم دو ساله که ماکسیما خریده ماکسیماغیر از موتورش هیچیش از مگان سرتر نیست موتور مگان 2000یعنی انرژی تولیدی موتورش230اسبه بخاره ولی ماکسیما با موتوره سه هزارش270اسب بخار انرژی تولید مبکنه در ضمن من تو اتوبانه تهران به قم با برادرم کورس گذاشتم شتاب مگان خیلی از ماکسیما بهتر بود و تا سرعت210 مگان جلوتر بود ولی به خاطره40اسب بخار اضافه ماکسیما زد جلو و ام امکاناتش سیستم تهویه اتوماتیک- گیربکس چهاردنده اتوماتیک البته این امکانات که میگم ماله5سال پیشه که من خریدم الان خیلی عوض شده خب میگفتم
سانروف-مانیتور-شیش تا کیسه هوا-سیستم تعلیق مک فرسون-چهار چرخ ای بیاس-سیستم ای اس پی فعال-لاستیکاشم میشلنه اصل فرانسس که تا حالا آخ نگفته-پرده هایه درهایه عقب و شیشه عقب-سنسور نور -سنسورباران-دوربین دنده عقب-محفظه هایی در همه جای ماشین-صندوق بار407متر مکعب-خوابیدن کامل صندلی هایه ردیف عقب-گرمکن و سردکن صندلی جلو-کامپیوتر سفر-مثلا من تو جاده چلوس سر یکی از پیچاش با80تا سرعت پیچیدم حتی تایرهاشم بلند نشد چه برسه که چپ کنه مدل دندشم تیپترونیکه حالا قضاوت با خودته البته ماله من فرانسوی از دبی آوردمش اگر گیرت اومد از خارجیاش بخر وگرنه جدیداش تعریفی نیستن راستی ماله من صندلیاش چرمه سفیده موفق باشی همیشه عاقلانه تصمیم بگیر راستی داشت یادم میرفت کروزم داره بای
عضويت  / ورود

ميگم نگفتي شيشه بالابرش برقي
عضويت  / ورود

در ضمن دوست عزيز   شما با ماكسيما ميتوني با 80 تا سر پيچ جاده چالوس بپيچي

خخخخ
من با سمند با 120 تا میچرخم نمیام تعریف کنم جاده برغان با سمند از 120 رد شدم بوق میزد حالا با مگان با 80 تا پیچیدی میخوای چرخشم بلند بشه البته تقصیری هم ندارید مگانه دیگه بیشتر از این ازش توقعی نیست
عضويت  / ورود

صندوق بار 407 مترمکعب
عضويت  / ورود
از هواپیما هم بزرگتره
عضويت  / ورود

rayham1369
کاربر جدید
کاربر جدید