کاوازاکی و یک سه چرخه ماورایی

مدير انجمن: Moderators

کاوازاکی و یک سه چرخه ماورایی

پستتوسط matrix » پنج شنبه آذر ماه 21, 1392 8:59 pm

انگار هر سالی که می گذرد بیشتر حس میکنیم سری فیلمهای ترنسفورمرز (تبدیل شوندگان) اساساً یک محصول ماورایی نیست و کاوازاکی J مفهومی نیز اثباتی بر ادعای ماست.
در حقیقت در همان وهله اول در مقایسه با موتور سبک ترون می توان به سه چرخ با قسمت جلوی متغیر اشاره کرد. در حالت مسابقه 2 چرخ جلو به یکدیگر نزدیک شده و بسیار شبیه مدل توم هاوک شرکت دودج می شود.


عضويت  / ورود


این حالت باعث می شود تا کاوازاکی J بسیار همانند یک موتور سیکلت غیر واقعی عمل کند. کلمه بسیار هم به دلیل سیستم فرمان و هدایت آن، 2 بال مسابقه ای و نیاز به تمرینات ویژه جهت عملکرد بهتر و مناسب تر به کار برده شده است.


عضويت  / ورود


یک حالت دیگر بر راحتی متمرکز است که در سرعتهای پایین عمل کرده و راحتی و پایداری بیشتری را به وجود می آورد. در همان زمان قاب زیری در قسمت پشت (اگر بشود این اسم را روی آن گذاشت) بلند شده و حالت چهار گانه ای یا چهار چرخی را ایجاد می کند.


عضويت  / ورودعضويت  / ورودعضويت  / ورودعضويت  / ورودعضويت  / ورودعضويت  / ورود


فکر نمیکنم کاوازاکی واقعا قصدی برای ارائه این مدل در دنیای واقعی داشته باشد ولی از یک مسئله مطمئنیم که جنب و جوشها و حرکاتی در اردوی تیم سبز یا تیم گرین در موضوع محصولات الکتریکی وجود دارد.براساس مطالب مجله گیز کاوازاکی به یک باتری هیبریدی اختصاصی گیگاسل با ظرفیت بالا از جنس نیکل و فناوری کنترل این باتری اشاره کرده است. قطعا همه ما می دانیم که تحقیق را تنها برای تحقیق انجام نمی دهد.
نماد کاربر
matrix
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*
 
پست ها : 747
تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 16, 1389 12:00 am

بازگشت به كلوپ آزاد و مباحث فنی و تخصصی موتور سيكلت Motorcycle

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

cron