مشورت برای خرید خودرو خوانوادگی حدود 350 میلیون

مدير انجمن: Moderators

مشورت برای خرید خودرو خوانوادگی حدود 350 میلیون

پستتوسط ba3an » يکشنبه شهريور ماه 9, 1393 11:29 am

با سلام خدمت دوستان عزیز
کمک میخوام برای انتخاب ماشین حدود 350 تومن
انتخاب های خودم benz E250 2014 , bmw 528i 2014 , land cruiser 2012 13 , porsche cayenne 2010 هستن
کاین رو دوست دارم ولی نگران خرج آوردنشم
راهنمایی کنید ممنون میشم
ba3an
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد ماه 31, 1390 7:42 pm

Re: مشورت برای خرید خودرو خوانوادگی حدود 350 میلیون

پستتوسط mbslr722 » يکشنبه شهريور ماه 9, 1393 8:03 pm

خدمت برادر گرامی عرض شود اگه میخوای ماشین خوب سوار شی سعی کن بیشتر روی همون گزینه آخری فکر کنی البته با 350 تومن پیدا کردن E250 فول مشکله.ولی انصافاً بنز یه چیز دیگست.توی خیابونا هم خیلی ازش کم دیده میشه و این یعنی تک بودن و تو چشم بودن.البته این به معنای خوب نبودن ب ام و نیست اون هم حرفای زیادی برای گفتن داره ولی خوب تا بوده بنز همیشه یه چیز دیگه بوده.در مورد دو گزینه اول هم چندان توصیه به خرید ماشین کارکرده مخصوصاً پورشه نمیکنم.چون هزینه هاش واقعاً کمر شکنه.لند کروز هم ماشین خوبیه ولی خوب ماشینای آلمانی یه چیز دیگن.به هر حال من اگه جای شما بودم توی خرید بنز لحظه ای درنگ نمی کردم.البته این باز بستگی به میل و سلیقه شما داره چون بنز لوکسه و ب ام و اسپرت و این مورد رو هم مد نظر داشته باش که ماشین های اسپرت استهلاک بالایی نسبت به ماشینهای دیگه دارن.ب ام و هم که ذاتاً یه ماشین اسپرته.خریدی جای ما هم حال کن.موفق باشی.
نماد کاربر
mbslr722
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

تاريخ عضويت: دوشنبه دي ماه 26, 1389 12:00 am

پستتوسط ba3an » يکشنبه شهريور ماه 9, 1393 11:26 pm

ممنون دوست من
من خودمم ارادت خاصي نسبت به بنز دارم
قبل اين c200 2008 داشتم كه خب... :)
ولي اينكه اُفت قيمته ماشين نو خيلي زياده يكم دو دلم كرده
c200 رو من ٢ سال با كاركرد كم گرفتم واقعا راضي بودم
ba3an
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط mbslr722 » دوشنبه شهريور ماه 10, 1393 5:20 pm

ba3an نوشته است:ممنون دوست من
من خودمم ارادت خاصي نسبت به بنز دارم
قبل اين c200 2008 داشتم كه خب... :)
ولي اينكه اُفت قيمته ماشين نو خيلي زياده يكم دو دلم كرده
c200 رو من ٢ سال با كاركرد كم گرفتم واقعا راضي بودم

خوب اونم باز مشکلی نیست فیس لیفت E کلاس چند ماهی میشه وارد شده بگردی میتونی یه کارکرده شو پیدا کنی.البته بنده منظورم نخریدن پورشه دست دوم بود چون پورشه هزینه هاش واقعاً آدمو دیونه میکنه.بعدشم آدمی که به بنز ارادت داشته باشه نمیتونه دست و دلش به سمت ماشین دیگه ای بره.زنده باد ستاره سه پر...

نماد کاربر
mbslr722
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

پستتوسط ba3an » دوشنبه شهريور ماه 10, 1393 6:15 pm

:) از راهنماييت ممنون دوست من
از طرفي آپشن هاي بي ام و هم وسوسه كننده هستن
كه بنز با اون آپشن ها قيمتش خيلي بيشتره
ba3an
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط mbslr722 » سه شنبه شهريور ماه 11, 1393 2:46 pm

ba3an نوشته است::) از راهنماييت ممنون دوست من
از طرفي آپشن هاي بي ام و هم وسوسه كننده هستن
كه بنز با اون آپشن ها قيمتش خيلي بيشتره

بله ... بنز پول بنز بودنشو میگیره.مطمئن هم باش یه چیزی هست که یه بنز و یه بی ام و هم کلاس هیچوقت هم قیمت نیستن و همیشه بنز گرونتره.چنانکه در حال حاضر یه مرسدس S کلاس 2014 فول واقعی بیشتر از 2 میلیارد قیمت داره اما حتی اگه نسل جدید سری هفت هم بیاد باز هم نمیتونه هم قیمت رقیبش باشه.من حقیقتاً به احترام ب ام و سر خم میکنم  اما خوب آرامش و احساس خاص بودنی که توی بنز هست توی هیچ ماشینی نیست.
نماد کاربر
mbslr722
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

پستتوسط sadeqjun » چهارشنبه شهريور ماه 12, 1393 12:22 pm

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
دوست عزیز به نظر من bmw 528i محشره. واقعا آدمو وسوسه میکنه. خیلی خیلی خیلی شیکه. امکاناتش در حد خیلی خوبیه. با توجه به  بی ام و بودنش نرمه. تا نخریش نمی دونی من چی میگم.
عضويت  / ورود

اینم بگم الان مثل چند سال پیش نیست که بنز به خاطر بنز بودنش گرون باشه .نه. الان بنز به خاطر کیفیت و طراحی بی نظیرشه که گرونه. ولی من با این حرفا باز bmw عزیزو ترجیج میدم مخصوصا برای جوونا. اگه جوون نباشی جوونت میکه . بنز یه ماشین تقریبا لوکس و اشرافی .آدم با هاش حال نمی کنه.ولی صدای بی ام و آدمو میبره به هپروت.میبره فضا . عین قرص ایکس میمونه.
عضويت  / ورود

پورشه هم ماشین خوبیه. اسپرت بودنش منو به یاد بی ام دبلیو میندازه.
عضويت  / ورود

ولی درمورد لندکروزر.آخه مرد حسابی تا یه ماشین شاسی کوتاه اسپرت آلمانی اونجا باشه کی میره سراغ ماشین ژاپنی شاسی بلند آزار دهنده؟
عضويت  / ورود
sadeqjun
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

تاريخ عضويت: سه شنبه آذر ماه 5, 1392 6:59 pm

پستتوسط mbslr722 » چهارشنبه شهريور ماه 12, 1393 3:23 pm

sadeqjun نوشته است:
عضويت  / ورود
دوست عزیز به نظر من bmw 528i محشره. واقعا آدمو وسوسه میکنه. خیلی خیلی خیلی شیکه. امکاناتش در حد خیلی خوبیه. با توجه به  بی ام و بودنش نرمه. تا نخریش نمی دونی من چی میگم.
عضويت  / ورود

اینم بگم الان مثل چند سال پیش نیست که بنز به خاطر بنز بودنش گرون باشه .نه. الان بنز به خاطر کیفیت و طراحی بی نظیرشه که گرونه. ولی من با این حرفا باز bmw عزیزو ترجیج میدم مخصوصا برای جوونا. اگه جوون نباشی جوونت میکه . بنز یه ماشین تقریبا لوکس و اشرافی .آدم با هاش حال نمی کنه.ولی صدای بی ام و آدمو میبره به هپروت.میبره فضا . عین قرص ایکس میمونه.
عضويت  / ورود

پورشه هم ماشین خوبیه. اسپرت بودنش منو به یاد بی ام دبلیو میندازه.
عضويت  / ورود

ولی درمورد لندکروزر.آخه مرد حسابی تا یه ماشین شاسی کوتاه اسپرت آلمانی اونجا باشه کی میره سراغ ماشین ژاپنی شاسی بلند آزار دهنده؟
عضويت  / ورود

ضمن احترامی که برای نظر صادق جون عزیز قائلم باید خدمتشون عرض کنم که همون کیفیت و طراحی بنزه که بنز رو بنز کرده.در ثانی بنز ماشین تقریباً لوکس نیست.بنز ماشین کاملاً لوکس و اشرافی هستش چنانکه مدل اس کلاس 2014 در بین ماشینهایی مثل RR و بنتلی مقام برترین اتومبیل مجلل سال 2014 رو کسب کرد.البته با تمام این تفاسیر انتخاب بین این دو برند در نهایت به سلیقه فرد بستگی داره.اسپرت سوار میره سراغ محصولات باواریا و لوکس سوار سلاطین اشتوتگارت رو انتخاب میکنه.
نماد کاربر
mbslr722
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

پستتوسط ba3an » پنج شنبه شهريور ماه 13, 1393 5:58 pm

ممنون دوستاي عزيز
خدمت آقا صادق عرض كنم كه همون شاسي بلند "بي آزار" ژاپني كه ميگي طرفداراي خودشو داره كه بي ام و سري ٦ هم بهشون بدن باز اونو انتخاب ميكنن
بي ام و اسپرت و جوان پسند و پر آپشن و خشكه و پر هزينه
مرسدس بنز نرم و لوكس و خانوادگي و پر آپشنه
پورشه لوكس و اسپرت و صاحب سبكه اما فكر كنم خيلي پر هزينه هستش ( اطلاعي ندارم)
لندكروز هم كه خب... غول شاسي بلند هاي ايرانه واقعا راحته و بسيااار كم هزينه ولي با آپشن خيلي كم
اينه كه موندن... هركدوم يه سبك دارن و من دنبال سبك خاصي نيستم و اينكه هزينه نگهداري و افت قيمت خب خيلي مهمه
وگرنه سليقه فقط باشه كار آدم خيلي راحته ١٠٠٪
ba3an
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط k1amin » شنبه شهريور ماه 15, 1393 11:37 am

man faghat ino migam harki savare suv shode dige natooneste savare mashine dige beshe

estelakesham nesbat be baghiye kamtare amniyatesh bishtare oftesham kamtare land cruser ro migama

amma be ghole doostan in salighe hast ke harfe avalo mizane

dar har soorat movafagh bashi har chiyam mikhari ishalla charkhesh vasat becharkhe o be shadi estefade ...
k1amin
*کاربر گذرموقتی*
*کاربر گذرموقتی*

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 9, 1390 9:53 am

پستتوسط ba3an » شنبه شهريور ماه 15, 1393 11:55 am

ممنون دوست عزيز
تجربه شاسي بلند رو دارم متوجه ام چي ميگيد
ba3an
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط FL66 » دوشنبه شهريور ماه 23, 1393 12:45 am

دوست عزیز این بستگی به نیاز شما داره که بخواین SUV  واقعی و بزرگو جادارو راحت مثل لندکروزر سوار شین یا سدان لوکسی چون بنز کلاس E یا سدان اسپرتی چون بی ام و سری 5 و یا SUV اسپرت مثل پورشه کاین
نوع کاربری هر کدوم از این خودروها متفاوته و هیچ کدوم مثل هم نیستن
لندکروزر برای مسیرهای آفرود ، خانواده های پر جمعیت و مسافرت مناسبه
سواری فوق العاده نرمی داره ، در مقابل تکانهای کابین زیاده و روی هندلینگش زیاد نمیشه حساب باز کرد
امکانات محدودی داره ، قابلیت آفرود خوبی داره ، شتاب ضعیف و مصرف بالایی داره
چند مزیت بزرگو مهم هم داره که سایر خودرهای مدنظر شما کاملا ازش بی بهره اند و اونم استهلاک پایین ، دوام بالای قطعات ، قیمت مناسبتر قطعات ، سازگاری بهتر با کیفیت سوخت ایران و در کل بی دردسر بودنو کم خرج بودن این خودروست

پورشه کاین هم یک SUV اسپرتو بسیار جذابه که سواری اسپرتی داره ، کیفیت بالایی داره ، قابلیتهای حرکتی بالایی داره ، امکانات مناسبی داره ولی در مقابل باید بهای سنگینی برای انجام سرویسها ، تعمیرات و خرید قطعاتش بپردازین

مرسدس بنز کلاس E فیس لیفت تغییراتیو به خودش دیده و بهتر از قبل شده ولی با این حال نمیتونه همچون سابق با بی ام و سری 5 رقابت کنه و در حال حاضر بی ام و شرایط بهتری در این رده از بازار داره
کلاس E بیشتر برای افراد میانسال و کسانی که اهل رانندگی اسپرت نیستن مناسبه و برای جوانان جذابیت خاصی نداره
با اینحال کلاس E یکی از پر فروش ترین مدلهای تولیدی مرسدس بنزه و به کم دردسر بودن معروفه و بهمین خاطره که سالها در ناوگان تاکسیرانی آلمان به خدمت گرفته شده

سری 5 بی ام و برخلاف کلاس E مرسدس بنز با ورود مدل 528 از استقبال خوبی در کشور مواجه شد ، خودرویی که کمتر کسی میتونه ازش ایراد بگیره و بنظر من یک سدان کاملو جذابه
کیفیت ساخت بالایی داره و از این نظر کمتر از رقیب آلمانی خودش نیست ولی به پورشه نمیرسه ، لیست تجهیزات ایمنی و رفاهی بلند بالایی داره که تمامی نیاز خریدارانو پوشش میده
از نظر فنی واقعا بی نظیره و ترکیب خوبیو ارایه داده ، موتور کم حجم تویین توربو با مصرف پایین و عملکرد بالا در کنار گیربکس 8 سرعته بی نقص
قابلیتهای حرکتیش هر آدمیو (چه پیر و چه جوون ) شیفته خودش میکنه
با تمام این جذابیتها ، بی ام و خودروی کم خرجو کم دردسری نیست و همچون سایر خودروهای آلمانی رو کیفیت سوخت حساسیت بالایی داره
پس بی ام و سوار شدن چندان هم برای شما ارزان تمام نخواهد شد

من اگه جای شما باشمو مشکلی با هزینه این خودروها نداشته باشم در انتخاب سری 5 لحظه ای تامل نمیکنم
ولی اگر خودروی کم خرجو کم دردسری بخوام به سراغ لندکروزر میرم
پیشنهاد میکنم لکسوس RX35 رو هم که یه کراس اوور دوست داشتنیه به لیستتون اضافه کنین
کیفیت بالا ، سواری راحتو بی صدا ، قابلیتهای حرکتی خوب ، امکانات کامل ، استهلاک پایین ، کابین جادارو راحت و رانندگی لذت بخشی داره و همچون لندکروزر بسیار بی دردسره
FL66
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد ماه 2, 1390 4:03 am

پستتوسط ba3an » دوشنبه شهريور ماه 24, 1393 7:31 pm

FL66 جان
مرسي از راهنمايي كامل و خوبت
من گزينه هام كم شده بين E250 و 528i موندم
هر كدوم يه سري امكانات دارن كه اونيكي نداره
موندم بينشون
ba3an
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط FL66 » دوشنبه شهريور ماه 24, 1393 11:35 pm

خواهش میکنم
سری 5 نسبت به کلاس E بازار فروش بهتر و دینامیک رانندگی بالاتری داره
این که بعضی دوستان میگن بنز یه چیز دیگست و بهتر از بی ام و هست اصلا درست نیست
هردو رقبای نزدیک هم محسوب میشن و هرکدوم در مواردی بر دیگری برتری دارند
نسل جدید سری 5 مجموعه جذابتریو نسبت به کلاس E جدید ارایه داده
هر کدوم از این برندها طرفداران خاص خودشو داره و منم خودم برند بی ام و رو بیشتر دوست دارم ولی اینکه میگم سری 5 جدید بهتر از کلاس E جدیده بدون تعصب گفتم
نمونه بارز این ادعا حضور بیشتر سری 5 نسبت به کلاس E در سطح خیابان هاست (مدل فیس لیفت که به ندرت دیده میشه)
با این وجود کسی نمیتونه بگه کلاس E خوب نیست و از خریدش پشیمون میشین
هر دو از مدلهای موفق و پر فروش این دو کمپانی محسوب میشن و انتخاب بین این دو برند بیشتر به میزان علاقه شما نسبت به هر برند بستگی داره
کسی که بی ام و سواره سراغ بنز نمیره و بلعکس کسی که بنز سواره سراغ بی ام و نمیره
رقابت بین این دو برند و طرفدارانش از گذشته در همه جای دنیا بوده و هست
موفق باشید
FL66
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد ماه 2, 1390 4:03 am

پستتوسط ba3an » سه شنبه شهريور ماه 24, 1393 12:55 am

بله بله :) من خودم بنز رو بيشتر دوست دارم و ماشين قبليم C200 بود
ولي آپشن هاي 528i واقعا وسوسه ميكنه... نايت ويژن و چراغ ادپتيو و سنسور هاي كامل و پشت آمپر ديجيتال متغير و ٣٦٠ درجه دوربين و...
واسه همين موندم... ارادتم به بنز و اينكه بيخياله ٢ ٣ تا از آپشن ها بشم يا...
وگرنه با مبلغ E250 نيمه فول ميشه ٥٢٨ فول فول گرفت
ba3an
کاربر جدید
کاربر جدید

بعدي

بازگشت به بازار

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان