تاریخ : چهارشنبه، 16 فروردين ماه، 1391
موضوع : خودرو خاص گذرموقت

Chrysler Sebring

شرکت کرایسلریکی از تولیدکننده‌های بزرگ خودرو در آمریکا است.این کمپانی آمریکایی که در سال ۱۹۲۵میلادی توسط والتر کرایسلر در دیترویت میشیگان تاسیس شد علاوه بر خودروهای کرایسلر تولیدکنندهٔ خودروهای پرطرفدار جیپ و داج نیز می‌باشد.کرایسلر سبرینگ از خودروهای انگشت شماری است که با قیمت مناسب در دو سبک سدان و کانورتیبل به بازار عرضه شد.  از مشخصات برجسته کرایسلر  Fun-in-the-Sun  ( لذت بردن از خودروی کروک در آفتاب) و پلت فرم کوپه نسل دوم که از Mitsubishi Eclipse  گرفته شده می باشد.

کانورتیبلی با نقاب کابرویلتبرای دیدن عکسها کلیک کنید click here to veiw pictures

در سال 2009  با بوجود آمدن مشکلات اقتصادی در آمریکا این کمپانی توسط کمپانی فیات خریداری شد و به Chrysler Groyp LLCتبدیل گردید.

برندهای گروه کرایسلر:

 

       

 

تمام خودروهای کانورتیبل در نگاه اول فقط یک خودرو اسپرت هستند، اما  زمانی که  سبرینگ برای تست وارد خیابان  ولنجک گردید ، یک خودرو سنگین  و شیک دیده شد، که آمریکائی بودن خود را از دور اعلام می کرد . به عنوان یک ماشین کانورتیبل در اولین نگاه این خودرو دارای ظاهر زیبائی می باشد،  هر چه زمان بیشتری را در این خودرو سپری می کردیم متوجه شدیم از متریال ارزان قیمتی در اتاق ماشین استفاده شده است. برای دریافت کامل گزارش
منبع این مقاله : :GozarMovaghat.com ~ گذر موقت دات کام
آدرس این مطلب : http://www.gozarmovaghat.com/278/Chrysler-Sebring/