تاریخ : دوشنبه، 25 ارديبهشت ماه، 1391
موضوع : خودرو خاص گذرموقت

infiniti Fx35

کمپانیاینفینیتی که بخشی ازکمپانی بزرگ نیسان میباشد از سال 2003 میلادی شروع به تولید اتاق SUV-FX نمود. این اتاق در سالهای گوناگون تغییرات زیادی کرد که در سالهای2010 و 2012 متخصصین اینفیتی تغییرات خودرا مخصوصا درقسمت جلوی خودرو با تغییر چشم گیرجلوپنجره.سپرکشیده و کابین داخلی FX را کاملا جراحی کردند تا این خودرو درکلاس خود رقیب بطلبد و از رقبای سر سخت پورشه کاین و برادر های خود مورانو و اینفینیتی QX56 قرار گیرد. ما دراین پست مدل 2009 fx35 را مورد بررسی قرار میدهیم

 زیر باران با یوزپلنگ اینفینیتی 

برای دیدن عکسها کلیک کنید click here to view pictures

در نگاه اول به اف اکس چراغهای جلوی بیرون زده از درب موتور و سپر جلو که به سمت جلو پنجره  قوس داردتوجه شمارا نا خود آگاه به آرم برجسته و کروم رنگ اینفینیتی که در مرکز جلوپنجره قرار دارد جلب میکند.

 

برجستگیها , خطوط کشیده ی درب موتور و قوس های گلگیر های جلو ظاهر Fx را از روبرو کاملا عضلانی نشان میدهد و با کمی تغییر زاویه ی دید به طرفین درب های کشیده که با دستگیره های کروم رنگ پوشیده شده مثلما شمارا به سمت خود فرا میخواند .

رینگ های فابریک 5 پره ی 20 اینچی به کمک دیواره50لاستیک،  FXرا  هرآنچه که میتواند قدبلندتر میکند تا براحتی این خودرو درمیان غول پیکرهای شهری قرار گیرد.

 

سقف کوتاه خودرو که هرچه به عقبتر میرود شیبی یه سمت پایین پیدا میکند جذابیت Fxرا بیشتر میکند که در bmw X6 این شیب زیاد  ظاهری زیبا تر به خودرو بخشیده , این همان سبک جدید طراحی خودروهای SUV است که آن را به عنوان اس یو وی های کوپه یاد میکنند که در حقیقت (SAV) نام دارد میباشد.

 

کابین جادار اف اکس و صندلیهای راحت آرامش را به سرنشینان وراکب هدیه میکند که در ترافیک های شهری امروزه از هر چیز واجب تر است .

درمرکز کنسول یک مانیتور 7 اینچی قرار دارد که سیستم صوتی و جی پی س و دیگر امکانات دیجیتالی را در خود جای داده.

 

لازم به ذکر است درمیان این همه امکانت دیجیتالی وجود یک ساعت آنالوگ بیضی شکل بر روی کنسول زیبایی کنسول را دوچندان کرده .

 

Infiniti FX35 دارای پیشرانه ی 6 سیلندر V شکل با حجم موتور 3500 سی سی میباشد.

البته اینفینیتی برای اتاق اف اکس از لحاظ پاور اصلا دریغ  نکرده و -FX50 را با موتور 5000 سی سی پیشرانه ی 8 سیلندر به بازار عرضه نمود .

 

استفاده از این مطلب در مجلات، سایتها و  با ذکر منبع آزاد است .

عکاس : امیر شیرعلیوند . نویسنده گزارش : عماد رستمی www.Gozarmovaghat.com


infiniti

منبع این مقاله : :GozarMovaghat.com ~ گذر موقت دات کام
آدرس این مطلب : http://www.gozarmovaghat.com/282/infiniti-Fx35/